Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Míchání kejdy v jímkách bez elektrické energie

V mnoha případech se jeví jako výhodné vybudovat skladovací kapacity kejdy v místech, kde není ekonomické či technicky možné budovat elektrickou přípojku s vysokým jištěním. V takovém případě jsme vyvinuli Ostrovní hydraulický systém míchání BGS, který umožňuje provést efektivní míchání pomocí pohonu vývodovým hřídelem jakéhokoli traktoru o výkonu nad 50 kW. Zařízení se skládá z následujících částí:

  • připojovací modul – tj. stabilní nápojný bod vývodového hřídele traktoru s hydromotorem a dvouplášťovou nádrží na speciální ekologický hydraulický olej pro celoroční použití.
  • propojovací hydraulické potrubí s ušlechtilou ochranou
  • hydraulické třílisté rychloběžné míchadlo – průměr 940 mm, cirkulační schopnost až 7500 m3/hod. Díky hydraulickému pohonu zvládá míchadlo i velmi náročné tuhé plovoucí vrstvy a je tak uzpůsobeno k sezonnímu používání. Umístěno na nerezovém sloupu s možností výškového a směrového nastavení, manipulační plošina žárově zinkovaná.

BGS-Kejdova-technologie-Michani-kejdy-v-jimce

BGS-Kejdova-technologie-Michani-kejdy-v-jimce-2