Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Financování výstavby

Financování výstavby

Firma BGS Servisní s.r.o. patří mezi ověřené dodavatele a má zkušenosti a kontakty se všemi významnými bankovními institucemi v ČR. V případě potřeby pomůžeme s vyřízením úvěru na výstavbu, případně pomůžeme s překlenovacím dodavatelským úvěrem.

Zvláštností je výstavba bioplynových stanic, kde uzavírané smlouvy na jejich výstavbu obsahují z naší strany nadstandardní záruky pro investory (zádržné, bankovní garance). Součástí je také garance výkonu na zvolené vstupní suroviny, aby provozovatel měl jistotu funkčnosti.

Při zahájení výstavby bioplynové stanice je třeba složit několikamilionovou zálohu na výrobu a dodávku kogeneračních jednotek u jejich výrobce a dále pak na dodávku plynojemů či jiných technologických prvků. Toto bývá často pro investory komplikované, proto vycházíme našim zákazníkům vstříc a pomáháme bezúročným dodavatelským úvěrem, který překlene první měsíce od zahájení výstavby a zabezpečí tak rychlou dodávku exponovaných a nákladných technologických prvků.

 

Možnosti společného provozování bioplynových stanic

V individuálních případech můžeme také kapitálově a majetkově zabezpečit vznik bioplynové stanice společným partnerstvím s účastí provozovatele v takové výši, aby to neohrozilo jeho stabilitu a přitom mohl profitovat z provozu bioelektrárny. Zvláště pro některé zemědělské podniky je toto výhodné, neboť mají vyřešené skladování hnoje a kejdy (použití jako vstupu do bioplynové stanice) a dále se podílí významnou měrou na tržbách a odebírají teplo.

t: (+420) 569 452 559

BGS Servisní s.r.o.

Zámecká 7
582 91 Světlá nad Sázavou

více kontaktů...