Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Nabídka služeb

Kogenerační jednotky

Provádíme kompletní instalace kogeneračních jednotek na bioplyn a zemní plyn – ať již do budovy či v kontejnerovém provedení. Samozřejmostí je navazující zapojení do topného systému a vyvedení elektrického výkonu do sítě.

Kejdová technologie

Nabízíme robustní technologii pro míchání a čerpání kejdy o vysoké sušině – zastupujeme renomované západoevropské výrobce. Velkou přednostní jsou vysoké výkony elektrických a hydraulických míchadel a výkonná čerpadla.

Bioplynové stanice

Zaměřujeme se na zemědělské i průmyslové bioplynové stanice, které jsou důmyslně navženy s ohledem na potřeby investora a druh vstupních surovin. Máme mnoho desítek referencí v ČR.

Teplovody a využití tepla

Dodáváme komplexní instalace teplovodů a návazných instalací koncového využití tepla, včetně rekonstrukcí stávajících topných systémů. Součástí je také měření a regulace celých topných systémů dle potřeb zákazníka.

Projekční služby

Projekční práce a inženýrská činnost na všechny druhy zemědělských a energetických staveb. Velkou předností je kompletní projekční tým s dlouholetými zkušenostmi a s kontakty v rámci úřadu v celé ČR.

Biologický servis

Komplexní poradenství v oblasti optimalizace fermentace, rozbory vstupních surovin, biologické přípravky, dálkové sledování provozu bioplynových stanic, rozjíždění i stabilizace fermentačních procesů.

Jádrové vrtání betonu

Specializujeme se na jádrové vrtání otvorů v panelech, zdivu, betonu a železobetonových konstrukcí. Jádrové vrtání provádíme od průměru 25 mm do 400 mm do libovolné délky a úhlu.

Zemědělské stavby

Nabízíme kompletní dodávku zemědělských staveb včetně projektové dokumentace – rekonstrukce i novou výstavbu. Zaměřujeme se zejména na silážní žlaby, hnojiště, stáje pro skot, rozsáhlé zemní práce.