Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Aktuality

Předvánoční akce na náhradní díly

Dovolujeme si Vás oslovit s časově omezenou nabídkou do konce měsíce listopadu 2022 na dodávku následujících náhradních dílů: Více informací více »

Veselé vánoce a šťastný nový rok 2021!

BGS SECA – Nové sekundární hlídání provozu.

Co je SECA? SECA je sekundární hlídání bioplynových stanic před výpadkem elektrické energie. Systém je navržen tak, aby díky sekundárnímu více »

Servis a prodej chladících jednotek Neostar

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej a instalace chladících jednotek NEOSTAR značky FRIGA-BOHN/HK REFRIGERATION. Nouzové chladiče různých výkonů, specifikace dle požadavku více »

Servis a prodej navyšovačů tlaku Meidinger

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej, servis a odborné revize navyšovačů tlaku značky Meidinger. V nabídce jsou navyšovače typu GRZ a více »

Akční nabídka na náhradní díly PODZIM 2020

  AKČNÍ NABÍDKA na náhradní díly PODZIM 2020 Světlá nad Sázavou, 18.9.2020 vyřizuje: Ondřej Vacek e-m: o.vacek@bgs-energy.cz m: +420 733 více »

Vánoční slevy!

Vánoční akce BGS Biogas, a.s. Vám nabízí časově omezenou nabídku na dodávku následujících náhradních dílů za extra výhodné ceny.1.12.2017 – více »

Servis kogeneračních jednotek a bioplynových stanic

BGS Servisní je profesionální servisní organizací která provádí servis a údržbu kogeneračních jednotek a bioplynových stanic Zabýváme se kompletním záručním více »

BGS Servisní, s.r.o. jako servisní partner při generálních opravách kogeneračních jednotek

Generální opravy kogeneračních jednotek Rok 2016 byl pro BGS Biogas, a.s. ve znamení generálních oprav kogeneračních jednotek MAN prováděných při více »

BGS Servisní, s.r.o. Vám poskytne poradenství v oblasti energetické legislativy

Poradenství v oblasti energetické legislativy V rámci platné legislativy jsme u provozovatelů bioplynových stanic instalovali certifikované měřiče svorkové výroby, spotřeby více »