Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Aktuality

Veselé vánoce a šťastný nový rok 2021!

BGS SECA – Nové sekundární hlídání provozu.

Co je SECA? SECA je sekundární hlídání bioplynových stanic před výpadkem elektrické energie. Systém je navržen tak, aby díky sekundárnímu více »

Servis a prodej chladících jednotek Neostar

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej a instalace chladících jednotek NEOSTAR značky FRIGA-BOHN/HK REFRIGERATION. Nouzové chladiče různých výkonů, specifikace dle požadavku více »

Servis a prodej navyšovačů tlaku Meidinger

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej, servis a odborné revize navyšovačů tlaku značky Meidinger. V nabídce jsou navyšovače typu GRZ a více »

Servis kogeneračních jednotek a bioplynových stanic

BGS Servisní je profesionální servisní organizací která provádí servis a údržbu kogeneračních jednotek a bioplynových stanic Zabýváme se kompletním záručním více »

BGS Servisní, s.r.o. jako servisní partner při generálních opravách kogeneračních jednotek

Generální opravy kogeneračních jednotek Rok 2016 byl pro BGS Biogas, a.s. ve znamení generálních oprav kogeneračních jednotek MAN prováděných při více »

BGS Servisní, s.r.o. Vám poskytne poradenství v oblasti energetické legislativy

Poradenství v oblasti energetické legislativy V rámci platné legislativy jsme u provozovatelů bioplynových stanic instalovali certifikované měřiče svorkové výroby, spotřeby více »

BGS Servisní, s.r.o. je zkušenou servisní organizací

Hledáte servis? BGS Biogas je zkušenou servisní organizací, jejíž proškolení servisní technici provádějí krom běžných servisů KGJ také generální opravy více »

V roce 2013 dokončujeme 8 bioplynových stanic s instalovaným elektrickým výkonem 250-1600 Kw.

Příznačné je, že největší stanice se buduje v Polsku, velké zemi s velkou perspektivou. U letošních staveb jsme zúročili naše znalosti v oblasti více »

Bioplynová stanice trochu jinak

Bioplynové stanice rostou v České republice jakou houby po dešti. Představují důležitý zdroj příjmů pro zemědělské podniky a pomáhají řešit více »