Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Odborné články

Cesta k vyšší efektivitě ‚bioplynek‘

V České republice je vybudováno několik stovek bioplynových stanic. Jejich majitelé mají za sebou první praktické zkušenosti s jejich provozováním více »

Bioplynová stanice trochu jinak

Bioplynové stanice rostou v České republice jakou houby po dešti. Představují důležitý zdroj příjmů pro zemědělské podniky a pomáhají řešit více »

Efektivní využití energie ze surovin

Někteří provozovatelé bioplynových stanic se potýkají s nedostatkem surovin, což vede k neefektivnímu provozu bioplynových stanic na nižší výkon a více »

Stále je dost prostoru pro inovace a efektivitu

Společná investice do bioplynu

Výkupní ceny elektrické energie z bioplynových stanic jsou nižší než v loňském roce. Dobře připravené projekty mají přesto kladnou návratnost, avšak více »

Bioplynové stanice dobrou investicí

Uprostřed České republiky, respektive nedaleko jejího geometrického středu, se na Českomoravské vrchovině nachází obec Číhošť. V této obci u místního více »

Využití tepla z bioplynových stanic

Využití tepla z bioplynových stanic Bioplynové stanice představují významný zdroj tepelné energie, která je dosud velmi málo využívána. V letošním více »

Technologie versus legislativa

Výběr správné technologie má velkou návaznost na ekonomiku provozu a variabilní možnosti využívání různých vstupních surovin. Pokud sledujeme legislativní vývoj v více »

Volba technologie a dodavatele

V současné době je v provozu několik desítek nových bioplynových stanic od různých dodavatelů. Navzájem se liší různou úrovní technické více »

Jak vybrat správnou technologii?

V současné době je již v provozu několik nových bioplynových stanic od různých dodavatelů. Navzájem se liší různou úrovní technické více »