Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Bioplynové stanice

Zaměřujeme se na zemědělské i průmyslové bioplynové stanice, které jsou důmyslně navrženy s ohledem na potřeby investora a druh vstupních surovin. Máme mnoho desítek referencí v ČR, technologie je zaměřená zvláště na zpracování hůře míchatelných surovin – obrovského množství slamnatého hnoje, senáž, případně na netradiční vstupy. Máme mnoho patentovaných řešení zaměřených na zajištění servisu bez nutnosti přerušení provozu stanice.


BGS SECA – Nové sekundární hlídání provozu.

Co je SECA? SECA je sekundární hlídání bioplynových stanic před výpadkem elektrické energie. Systém je navržen tak, aby díky sekundárnímu více »

Servis a prodej navyšovačů tlaku Meidinger

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej, servis a odborné revize navyšovačů tlaku značky Meidinger. V nabídce jsou navyšovače typu GRZ a více »

Servis kogeneračních jednotek a bioplynových stanic

BGS Servisní je profesionální servisní organizací která provádí servis a údržbu kogeneračních jednotek a bioplynových stanic Zabýváme se kompletním záručním více »

BGS Servisní, s.r.o. Vám poskytne poradenství v oblasti energetické legislativy

Poradenství v oblasti energetické legislativy V rámci platné legislativy jsme u provozovatelů bioplynových stanic instalovali certifikované měřiče svorkové výroby, spotřeby více »

Efektivní využití energie ze surovin

Někteří provozovatelé bioplynových stanic se potýkají s nedostatkem surovin, což vede k neefektivnímu provozu bioplynových stanic na nižší výkon a více »

Úvodní popis nabídky pro realizaci bioplynové stanice

konzultace – úvodní konzultace a kalkulace, formulace cílů individuální návrh řešení – detailní příprava projektu podle surovin, techniky, ekonomie a místních více »

Projektujeme bioplynové stanice

Naší velkou předností je ucelený projekční tým s mnoha praktickými zkušenostmi a kontakty v rámci úřadů celé ČR. Projekční práce více »

Ukázka výstavby bioplynové stanice

Zde uvidíte postup výstavby a práci našeho sehraného týmu. Všimněte si uceleného komplexního řešení a v detailech pak laminační zelené více »

Jak vybrat správnou technologii?

V současné době je již v provozu několik nových bioplynových stanic od různých dodavatelů. Navzájem se liší různou úrovní technické více »

Míchadla, čerpadla, kejdová technika

Nabízíme robustní technologii pro míchání a čerpání kejdy o vysoké sušině – zastupujeme renomované západoevropské výrobce. Velkou přednostní jsou vysoké více »

BioConter

Unikátní zařízení k rozmělnění vstupního materiálu pro bioplynové stanice pomocí mechanického tření a rázů. Zvláště vhodné ke zpracování velkého množství více »

Výložníkové míchadlo

Určeno pro míchání fermentačních a kejdových jímek atd. Možno použít do vyvětraných výbušných prostředí Pohon od hydrauliky stroje, na kterém více »

Servisní šachta

Rychlý a bezpečný servis bez přerušení provozu Všeobecné vlastnosti základna o rozměrech 1350 x 800 mm vyhotovená z ušlechtilé nerezavějící více »

Boční míchadlo

Obrovský průměr a velký dosah pro dokonalé míchání Výkonné boční pomaloběžné míchadlo – celonerezové provedení pro maximální životnost – paprskovitý více »

Dávkovač

Robustní dávkovač pevných surovin s dopravníkem a vkládacím šnekem Robustní dávkovač pevných surovin = úsporná technologie s dlouhou životností efektivní více »

Hydraulická míchadla

Maximální míchací efekt veškerých substrátů Všeobecné vlastnosti cirkulace až 7500 m3/hod obrovská posuvná síla až 5000 N proměnný počet otáček, více »