Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Kogenerační jednotky

Kogenerační jednotky / Kogenerace / Kogenerační jednotka

Provádíme kompletní instalace kogeneračních jednotek na bioplyn a zemní plyn:

  • kogenerační jednotka do budovy
  • kogenerační jednotka do kontejneru

Samozřejmostí je navazující zapojení do topného systému a vyvedení elektrického výkonu do sítě včetně softwarového řízení.

Zabezpečujeme také následný technický servis prováděný našimi techniky za velmi přijatelné ceny.

  • elektrický výkon kogenerace od 50 kW až po několik set kW
  • sólové instalace i sériové sestavy více kusů
  • montáže v kontejneru, novostavbě či v rekonstruované budově
  • kogenerace výrobců MAN, MWM, Jenbacher aj.
  • aplikace na bioplyn i zemní plyn
  • kompletní servisní služby včetně dálkového dohledu
  • navazující rekonstrukce topných systémů a elektro regulace
  • optimalizování projektů, řešení financování

Servis a prodej chladících jednotek Neostar

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej a instalace chladících jednotek NEOSTAR značky FRIGA-BOHN/HK REFRIGERATION. Nouzové chladiče různých výkonů, specifikace dle požadavku více »

Servis a prodej navyšovačů tlaku Meidinger

BGS Servisní, s.r.o. nabízí prodej, servis a odborné revize navyšovačů tlaku značky Meidinger. V nabídce jsou navyšovače typu GRZ a více »

Servis kogeneračních jednotek a bioplynových stanic

BGS Servisní je profesionální servisní organizací která provádí servis a údržbu kogeneračních jednotek a bioplynových stanic Zabýváme se kompletním záručním více »

O kogeneraci

O kogeneraci – technologie kogenerace vychází z myšlenky co nejefektivnějšího využití tepelné energie uvolněné spalováním paliva, a to v jednom více »

Příprava záměru

Kogenerační jednotka navrhuje tak, aby veškeré teplo spotřeboval provozovatel v závislosti na grafech spotřeby elektrické energie. Většinou se jedná o více »

Financování

Při rozhodování o investici do kogenerace záleží zejména na: ceně tepla které spotřebováváme či pro které máme využití nákupních a více »

Instalace

Instalace kogenerační jednotky je poměrně náročná odborná činnost, kdy je třeba respektovat celou řadu bezpečnostních předpisů, legislativních a technologických podmínek. více »

Servis

Kvalitní servis K úspěšnému provozování neodmyslitelně patří zajištění pravidelného i akutního servisu. Proto je důležité si vybrat dodavatelskou firmu, která více »

Kogenerační jednotky – prodej, servis

Provádíme kompletní instalace kogeneračních jednotek na bioplyn a zemní plyn Montáž do budovy či v kontejneru. Samozřejmostí je vyhotovení veškerých více »