Vážení obchodní partneři,
naše společnost i nadále zajišťuje servis a dodávku náhradních dílů pro Vaše bioplynové stanice. Pochopitelně s přihlédnutím k omezením vyplývajících ze zajištění bezpečnostních opatření a doporučení týkající se nákazy COVID-19. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 774 57 45 57.
Děkuji. Mgr. Ing. Lubomír Juránek

Kejdová technologie

Servis kogeneračních jednotek a bioplynových stanic

BGS Servisní je profesionální servisní organizací která provádí servis a údržbu kogeneračních jednotek a bioplynových stanic Zabýváme se kompletním záručním více »

Míchadla, čerpadla, kejdová technika

Míchadla čerpadla a další technika dodávka a montáž kejdové techniky kompletní řešení skladování kejdy robustní technika pro maximální výkony nerezové více »

Míchadla

Hydraulická míchadla pro napojení na náhon traktoru jedinečná koncepce super výkonných míchadel cirkulace až 7500 m3/hod obrovská posuvná síla až více »

Výložníkové míchadlo

Popis Určeno pro míchání fermentačních a kejdových jímek atd. Možno použít do vyvětraných výbušných prostředí Pohon od hydrauliky stroje, na více »

Odstředivá čerpadla s horním sáním

Jedná se o velmi výkonná čerpadla určené k transportu kejdy o sušině až 12% na velké vzdálenosti. Konstrukce umožňuje práci více »

Výkonné elektrické míchadlo BGS Optimix 3G – ATEX

Popis: Toto míchadlo je určeno do skladovacích jímek na kejdu i digestát, případně k umístění do zakrytých jímek a fermentorů více »

Pracovní manipulační plošiny

Manipulační plošiny jsou v žárově zinkovaném provedení pro nasazení na horní hranu koruny jímky. Plošiny je umístěna směrem do vnitřního více »

Výdejní místo kejdy / digestátu

Výdejní místo umožňuje spodní či na přání také horní cisternové plnění. Průměr plnícího potrubí je dimenzován min. na 150 mm. více »

Nouzové míchání jímek – výložníkové hydraulické míchadlo BGS

Jedná se o unikátní zařízení k havarijnímu či pomocnému míchání kejdových jímek. Vysoký výkon zabezpečí rozdružení plovoucích vrstev až 1 více »

Míchání kejdy v jímkách bez elektrické energie

V mnoha případech se jeví jako výhodné vybudovat skladovací kapacity kejdy v místech, kde není ekonomické či technicky možné budovat více »